Predaj, lúka, pasienok, 1 m2, Podbrezová 12,00 EUR/m2 navrhnúť cenu

EXKLUZIVNE!!! Predaj slnečného pozemku v Podbrezovej, časť Lopej.

Túžite po krásnom mieste, v srdci prírody, kam môžete utiecť pred starosťami? Alebo si chcete postaviť chatku podľa Vašich predstáv? Našli ste tú ideálnu investičnú ponuku. AllRisk Slovakia Reality Vám ponúka na predaj pozemok v katastrálnom území Podbrezová časť Lopej. Na liste vlastníctva je charakterizovaný ako trvalý trávnatý porast, parcela registra „C“ a je umiestnená 500m od zastavaného územia obce a 800m od centra obce, prístup na pozemok je neupravenou poľnou cestou. Rozloha pozemku je 1329m2 a rozmer pozemku je cca. 29m x 46m, nachádza sa hneď vedľa obecnej prístupovej cesty. Pozemok obklopuje veľké množstvo zelene, výhľad a čistý vzduch dáva predpoklad na kvalitné bývanie v tichom prostredí.
Obec Podbrezová leží v banskobystrickom kraji, v západnej časti okresu Brezno medzi pohoriami Nízke Tatry a Slovenské rudohorie. Rozprestiera sa v úzkej doline Hrona na úpätí vrchu Brezová pri hlavnej pohronskej ceste.
Obec je významným priemyselným centrom na Pohroní. Tvorí ju šesť miestnych častí – Podbrezová, Lopej, Vajsková, Skalica, Štiavnička, Chvatimech.
Ak vás moja ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať.
V prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok volajte, alebo píšte SMS na tel. 0949 293 516, prípadne napíšte email: sarkoziova.ivona@allriskslovakia.sk, rada Vám nehnuteľnosť osobne predstavím, môžete súčasne využiť naše bezplatné služby - Hypotekárny úver, Znalecký posudok, Poistenie nehnuteľnosti.... a všetky potrebné dokumenty k prevodu nehnuteľnosti.

  • Cena 12,00 EUR/m2 navrhnúť cenu
  • Vložené 25. 5. 2021
  • Číslo inzerátu AR-02F8-105790 (IS12)
  • Výmera pozemku celkom 1329 m2
  • Kanalizačná prípojka nie je
  • Elektrická prípojka nie je
  • Plynová prípojka nie je
  • Vodovodná prípojka nie je
  • Forma vlastníctva osobné

Kontaktovať makléra

Ivona Šarkoziová
Ivona Šarkoziová maklér Telefón: +421949293516 E-mail: sarkoziova.ivona@allriskslovakia.sk

Dbáme na ochranu osobných údajov, viac informácií nájdete tu 
 
Kontaktovať
Allrisk Slovakia Reality&Financie, s.r.o Prievozská 4/B 82109 Bratislava Telefón: 0903279217 E-mail: kodajova.denisa@allriskslovakia.sk Web:
 
TOPlist TOPlist